Dárkové poukazy jsou dnes moderním a hojně využívaným dárkem. Pokud chcete někomu udělat radost, na taskomat.cz Vám vystavíme vkusný dárkový poukaz ve standardizované verzi či ve verzi “na míru” s věnováním. Ideální například na narozeniny či Vánoce.

V jakých cenových kategoriích dárkové poukazy vystavujete?

Naše dárkové poukazy vystavujeme v kategoriích 500, 1000, 2000 a 5000 Kč.

Mohu k poukazu připojit věnování?

Ano, k poukazu je možno přidat vlastní věnování. Text prosím uveďťe do poznámky ve třetím kroku objednávky, viz. obrázek níže. Pokud nebude poznámka vyplněna, zhotovíme dárkový poukaz ve standardizované podobě.

Kolik stojí vytištěný dárkový poukaz?

Jednoduše řečeno, nic navíc. Poukaz po zaplacení obdržíte v digitální formě, na Vaši adresu uvedenou v objednávce bude odeslána rovněž tištěná forma poukazu.

Jak poukaz zakoupím?

Při nákupu dárkového poukazu postupujte stejně jako při nákupu zboží, tedy přes nákupní košík. V samostatné kategorii “Dárkové poukazy” vyberte poukaz s odpovídající hodnotou v rozmezí 500 až 5000 Kč.

Jak poukaz uplatním?

Kód poukazu uplatníte zadáním kódu v procesu objednávky. Hodnota poukazu bude automaticky odečtena od objednávky.

Může za jeden dárkový poukaz nakoupit více lidí?

Ano, dárkový poukaz je přenositelný, to znamená, že při nevyčerpání celé částky, může být poukazem placeno i v příštím nákupu, a to i jinou osobou. Každý dárkový poukaz má jedinečný identifikátor. Poukaz lze použít na veškeré zboží ze všech kategorií e-shopu.

Jak dlouho trvá platnost dárkového poukazu?

Dárkový poukaz je terminovaný, to znamená, že je třeba vyčerpat celou částku do data uvedeného na dárkovém poukazu. Při nevyčerpání částky nebude finanční obnos vrácen. Doba platnosti dárkového poukazu je jeden kalendářní rok od připsání platby za dárkový poukaz na náš účet.